shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Riteriai apie lietuvių akistatą su Liuksemburgu: „Jei bus kantrybė – bus ir pergalė“

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė šiandien išbandys jėgas su Liuksemburgu. Visi puikiai supranta, kad lietuviams tai yra realiausias šansas nutraukti nelaimėtų rungtynių seriją bei, pagaliau, pradžiuginti savo publiką.

Tarp rinktinės kandidatų yra ir du Riteriai – Tomas Švedkauskas ir Donatas Kazlauskas. Kiti komandos nariai tęsia darbus klube ir ruošiasi ateities kovoms A lygoje bei nenumaldomai artėjančiam UEFA Europos lygos atrankos turnyrui.

Valdemaras Borovskis, Justinas Januševskis, Ričardas Šveikauskas, Valentinas Jeriomenka, Aleksandras Levšinas ir Dovydas Virkšas apie tai, ko galime sulaukti šį vakarą.

V.Borovskis: „Tikiu, kad pamatysime daug gražaus futbolo, o po rungtynių nuleistas Liuksemburgo futbolinkų galvas. Norėtųsi matyti pilną stadioną ir gražų palaikymą mūsų komandai, o pati rinktinė už tai turėtų atsidėkoti pergale“.

J.Januševskis: „Galvoju, kad nuo pirmųjų rungtynių skirtumas bus nedidelis. Matysime atkaklią dvikovą iki paskutinės minutės. Vis tik, dabar lietuviai bus aikštės šeimininkai, sukovos jie kaip reikia ir, tikiu, kad laimės“.

R.Šveikauskas: „Tikiuosi kantrybės ir kokybės atakoje, panašaus agresyvumo gynyboje kaip rungtynėse su Azerbaidžanu ir, be abejo, pergalės“.

V.Jeriomenko: „Tikiu, kad bus gražus ir techniškas žaidimas, lietuviai daugiau kontroliuos kamuolį, dominuos, sukurs nemažai progų ir laimės dviejų įvarčių skirtumu“.

A.Levšinas: „Galvoju, kad ir futbolas bus gražus, ir įvarčių daug, ir, svarbiausia, trys taškai“.

D.Virkšas: „Norėtųsi matyti kokybišką Lietuvos žaidimą, įvarčių į Lietuvos vartus ir, be abejo, pergalę“.

Atsakyti