shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Priverstinę pauzę dėl „Stumbro“„Riteriai“ išnaudos kontrolinėmis rungtynėmis su Rusijos Premier lygos klubu

Pagal A lygos tvarkaraštį, sostinės „Riteriai“ šį šeštadienį turėtų žaisti namų rungtynes su Kauno „Stumbru“. Nors oficialiai dar nepaskelbta, tačiau jau aišku, kad šios rungtynės kol kas neįvyks.

„Mums labai blogai, kad pasiruošimo UEFA Europos lygos atrankai cikle rungtynių su „Stumbru“ nebus. Mes labai džiaugėmės tvarkaraščiu, kad prieš Europą turėjome žaisti su „Sūduva“, „Stumbru“ ir „Žalgiriu“. Tai yra stiprūs varžovai, su kuriais žaidžiant garantuojams intensyvumas, kurio norime ir garantuojamas spaudimas taškams. Lygiai tie patys dalykai veiks ir Europoje.

Aš toks žmogus, kuris jei negali pakeisti situacijos, keičia požiūrį. Ieškojome varžovo, o kai viskas įvyksta taip greitai, nėra lengva. Vis tik, klubo vadovų pastangomis, pavyko susitarti su Rusijos Premier lygos klubu „Tombov“. Ir nors tai nebus rungtynės dėl taškų, tačiau pasitikrinti jėgas su tokiu varžovu, yra labai gerai“, – sakė Aurelijus Skarbalius.

„Tombov“ praėjusiame Rusijos antrajame pagal stiprumą divizione užėmė pirmąją vietą bei iškovojo tiesioginį kelialapį į Premier lygą.

Rungtynės tarp „Riterių“ ir „Tombov“ šeštadienį bus žaidžiamos Minske. Po šios akistatos prieš startą Europoje „Riterių“ lauks paskutinis pasitikrinimas su Vilniaus „Žalgiriu“.

Priminsime, kad UEFA Europos lygos atranką „Riteriai“ pradės liepos 11 – ąją. Kas taps vilniečių varžovu, paaiškės liepos 4 – ąją, kai savo nulinio etapo seriją užbaigs Farerų salų „Klaksvik“ ir San Marino „Tre Fiori“ ekipos.