shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ neatsilaikė prieš Minsko „Dinamo“

Be į Lietuvos nacionalinę ir U-21 rinktines išvykusių žaidėjų sostinės „Riteriai“ kontrolinėse rungtynėse 0:2 Minske pralaimėjo vietos „Dinamo“ ekipai. Abu įvarčius aikštės šeimininkai pelnė pirmojo kėlinio viduryje po itin šiurkščių Riterių klaidų.

Nuo pat susitikimo pradžios aukštą tempą varžovams pasiūlę Riteriai varžovams nei kiek nenusileido, o daugelyje situacijų juos net lenkė. Vis tik, padarytos klaidos kainavo įvarčius – pirmuoju atveju dešiniajame krašte po prarasto kamuolio „Dinamo“ vienas žaidėjas į vartų aikštelę numetė kitam ir šis netrukdomas išvedė savo komandą į priekį. Netrukus po klaidos į „Riterių“ vartus skirtas 11 metrų baudinys ir po jo realizacijos – 0:2.

„Turėjome gerą treniruotę su geru varžovu. Išvados tokios, kad mes galime lygiai žaisti su stipriu priešininku, tačiau pralaimime dėl to, kad šiurkščiai klystame. Viena vertus – pamokos geros, kita vertus – pikta, kad tokios klaidos, kurios jau daug kartų apkalbėtos, kartojasi. Matome, kur tobulėti, tą ir darysime“, – apie rungtynes kalbėjo treneris Aurelijus Skarbalius.

Po praleistų įvarčių svečiai dar labiau perėmė iniciatyvą, už varžovus atliko daugiau smūgių, sukūrė daugiau progų, tačiau rezultato tai neatnešė.

Po pertraukos treneriai padarė keitimų, suteikdami daugiau žaidybinio laiko tiems, kuriems jo trūksta oficialiose rungtynėse.

„Riterių“ starto sudėtis: T.Čepulis, V.Borovskis, J.Januševskis, R.Šveikauskas, R.Filipavičius, L.Traore, V.Jeriomenko, D.Virkšas, M.Grigaravičius, A.Gurenka, T.Moffi.