shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

T.Moffi: „Nebus lengva, bet turime išlikti pozityvūs ir sunkiai dirbti“

Nors Vilniaus „Riterių“ sezonas A lygoje neprasidėjo taip, kaip buvo norėta, o šiuo metu po aštuonių turų turnyrinėje lentelėje užimama tik penkta vieta, pozityvių dalykų taip pat yra.

Vienas jų – maloniu atradimu tapęs devyniolikmetis puolėjas iš Nigerijos Teremas Moffi. Tvirtai sudėtas 19-metis afrikietis jau spėjo įmušti keturis įvarčius, o Aurelijaus Skarbaliaus taktinėse schemose yra pirmasis pasirinkimas atakų smaigalyje. Visus aštuonis A lygos susitikimus jis pradėjo startinėje komandos sudėtyje.

„Pirmą kartą atvykęs į „Riterius“ šiek tiek nervinausi, nes buvau jaunas ir nepatyręs. Vis tik, žaidėjai bei trenerių štabas mane priėmė išskiestomis rankomis. Dauguma vaikinų gerai šneka angliškai, tad komunikuoti nėra sunku. Labai džiaugiuosi būdamas šios komandos dalimi. Metus praleidau be futbolo, bet karjeroje niekas labai nepasikeitė. Visą laiką treniravausi ir tobulėjau gimtojoje šalyje“, – pokalbį su oficialia „Riterių“ svetaine pradėjo T. Moffi.

Dar 2017-ųjų metų sezone jaunas futbolininkas atvyko į Lietuvą ir prisijungė prie tuo metu ganėtinai prastus rezultatus demonstravusio „Kauno Žalgirio“ klubo. Tiesa, nors vilkėdamas pastarosios komandos marškinėlius spėjo pasižymėti, Kaune ilgai neužsibuvo.

„Tiesą sakant, nematau daug skirtumų tarp Kauno ir Vilniaus. Vis tiek, daugiausiai laiko praleidžiu savo arba komandos draugų apartamentuose, tad labai kažko išskirti negalėčiau“, – pasakojo iš pietinės Nigerijos dalies kilęs ir dar tris brolius turintis T.Moffi.

Kurį laiką be rimtų futbolo rungtynių praleidęs afrikietis pripažino, kad sezono pradžioje dėl to nebuvo lengva, bet dabar viskas eina į gerą pusę. Taip pat, futbolininkas teigė, kad mėgaujasi žaidimu šalia Donato Kazlausko ir tikino, kad jų duetas gali būti dar geresnis.

„Kai atvykau sausio mėnesį, nebuvau pasiruošęs itin gerai, nes buvau ilgai nežaidęs. Kaip bebūtų, šiuo metu mano forma yra pagerėjusi ir tiesiog noriu ją dar gerinti. Futbolas ir susideda iš tobulėjimo bei tapimo vis geresniu. Nors šiuo metu nemušame tiek įvarčių, kiek norėtume, D. Kazlauskas yra labai geras futbolininkas ir visi puikiai žino jo atsidavimą bei geras savybes. Tikiuosi, kad laikui bėgant kartu sukursime ir pelnysime daugybę įvarčių. Ties tuo dirbame“ , – pozityviai nusiteikęs kalbėjo pastaruosius tris turus be įvarčio likęs atakuojantis žaidėjas.

Jau vasarą T.Moffi ir visos „Riterių“ komandos laukia dar vienas išbandymas – UEFA Europos lygos atranka. Pats puolėjas iš Nigerijos jokiame UEFA organizuojamame turnyre žaidęs dar nėra, tad jam tai bus itin laukiamas debiutas.

„Kiekvienas jaunas žaidėjas svajoja apie žaidimą UEFA Čempionų arba Europos lygoje. Už dviejų mėnesių prasidės mūsų kovos Europos lygos atrankoje, kurioje atiduosime 110 % savęs ir tikėsimės patekti į pagrindinį etapą“, – rimtus tikslus kėlė komandos futbolininkas.

Jau gegužės 4 dieną „Riterių“ laukia išvyka į Kauną, kuriame lauks sezono pradžioje nustebinęs, bet pastaruoju metu strigti pradedantis Kauno „Stumbro“ klubas. Pirmasis tarpusavio susitikimas Vilniuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Šiuo metu užimame penktą vietą ir viskas ko mums reikia – keletas laimėtų rungtynių iš eilės, pradedant rungtynėmis šį savaitgalį su „Stumbru“. Jei galėtume 5 ar 6 susitikimus neprarasti taškų, tai labai stipriai prisidėtų prie kovos dėl titulo. Nebus lengva, bet turime išlikti pozityvūs ir sunkiai dirbti. Mūsų komandos tikslas yra laimėti titulą, nepaisant dabar užimamos vietos. Sezonas vis dar yra ilgas ir turime tuo tikėti“, – užbaigė šį mėnesį 20-ąjį gimtadienį švęsiantis Riteris.

Atsakyti