„Riteriai B“ tęsia puikų pasirodymą pirmoje lygoje

Pirmos lygos ketvirtojo turo rungtynėse „Riteriai B“ 1:0 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ bei turnyro lentelėje priartėjo prie prizininkų trejeto. Pergalingą įvartį 8 – ąją dvikovos minutę pelnė Rokas Masenzovas.

Nuo pat susitikimo pradžios jaunieji Riteriai sėkmingai įvesdavo kamuolį nuo vartų, bėgo į laisvus plotus, užtikrintai keitė atakos kraštus. Sėkmingai pavyko sužaisti ir gynyboje, varžovams beveik nesuteikiant galimybių.

Sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes, Riteriai įžaidė kombinacijos, po kurios R.Masenzovas už nugarų įkirto į laisvą zoną, pabėgo su „Nevėžio“ gynėju prieš vartininką, parito kamuolį į tolimą vartų kampą bei pelnė pergalingą įvartį.

Po pertraukos „Nevėžis“ pradėjo aktyviau pulti, rungtynių pabaigoje susikūrė kelis epizodus, į kuriuos nugalėtojai atsakė pavojingomis kontratakomis.

Penktojo turo rungtynes „Riteriai B“ žais ateinantį penktadienį sostinės LFF stadione su „Vilniaus Vyčiu“.