shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Stumbras“. Šansas įsitikinti tikruoju „Riterių“ pajėgumu

Po pirmųjų sezono rungtynių Marijampolėje daug liaupsių iš ekspertų sulaukę sostinės Riteriai pirmadienio vakarą bandys darsyk įrodyti, kad tos liaupsės nebuvo nepelnytos. Šįsyk visiškai kitoks varžovas nei „Sūduva“, tad ir žaidimas turėtų būti visai kitoks.

 

Data: 2019 m. kovo 11 d. 19:30 val.

Vieta: „Sportimos“ maniežas, Vilnius

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/vilniaus_fk_riteriai_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_20999

 

Varžovas

Kauno „Stumbras“ yra komanda, kuri praėjusį sezoną per plauką neiškovojo bronzos medalių. Riterių buksavimas pirmoje sezono pusėje kauniečiams suteikė nemažai privilegijų, kuriomis jie pasinaudoti nesugebėjo. O Riteriai sugebėjo.

Kalbant apie šių metų „Stumbrą“, tai jis yra viena nenuspėjamiausių A lygos komandų, kuri praktiškai be pasiruošimo sezonui debiutinėse oficialiose rungtynėse sugebėjo nugalėti „Panevėžį“.

Ko laukti iš šios ekipos pirmadienį? Ta ir problema, kad atsakyti sunku.

 

Pirmasis turas 

„Riteriai“ prieš debiutines sezono rungtynes su „Sūduva“ buvo gerokai nuvertinti. Daugelis specialistų kartojo, kaip per tarpsezonį susilpnėjo bronziniai prizininkai ir kokia jų laukia sunki sezono pradžia.

Viena vertus, jie buvo teisūs, nes buvo patirtas pralaimėjimas; kita vertus – dėl susilpnėjimo jie buvo visiškai neteisūs. Praėjusiame sezone su „Sūduva“ nebuvo nei karto, kad Riteriai įmuštų įvartį ir dar neišnaudotų trijų šimtaprocentinių progų.

„Stumbras“, savo ruožtu, prieš startą irgi buvo nurašytas. Tiek dėl susilpnėjimo, tiek dėl nepasiruošimo naujajam sezonui. Nepaisant to, kauniečiai tiek rezultatu, tiek žaidimu buvo pranašesni už išliaupsintą „Panevėžį“ ir visiškai pelnytai iškovojo pirmuosius sezono taškus.

 

Tarpusavyje 

15-5-6. „Riteriai“ prieš „Stumbrą“ tarpusavio dvikovose turi milžinišką persvarą. Paskutinysis štrichas buvo padėtas priešpaskutinėse praėjusio sezono rungtynėse, kai buvo iškovota pergalė rezultatu 3:0 bei dėtas milžiniškas žingsnis bronzos link.

Priminsime, kad tąsyk „Stumbras“, ieškodamas pralaimėjimo priežasčių, daug dėmesio skyrė teisėjų darbui. Tai jų teisė.

 

Akistata 

Donatas Kazlauskas prieš Rimvydą Sadauską. Kauniečių gynėjas pirmojo turo rungtynėse buvo vienintelis lietuvis, kuriam vietą aikštėje nuo pirmųjų minučių suteikė „Stumbro“ treneriai. Stabilus jo žaidimas, tikėtina, suteiks minučių ir Vilniuje.

D.Kazlauskas pirmose rungtynėse buvo itin aktyvus, tačiau nepasižymėjo. O tai į puolimą nusikėlusiam „Riterių“ lyderiui nelabai patinka. Beje, D.Kazlauskui gali būti lengviau nei daugelyje praėjusio sezono rungtynių. Kartu su juo žaidžiantis T.Moffi pirmajame ture pademonstravo aukštąjį pilotažą, kaip prie savęs pritraukti kelis varžovus ir kaip atiduoti kamuolį laisvam komandos draugui.