„Riteriai B“ ir „Jonava“ išsiskyrė lygiosiomis

Sostinės „Sportimos“ manieže vykusias draugiškas rungtynes „Riteriai B“ ir „Jonava“ užbaigė lygiosiomis 1:1. Riteriams įvartį po puikaus Edvino Baniulio perdavimo įmušė Rokas Filipavičius.
Vaido Sabaliausko treniruojamai komandai atstovavo visi vakar su „Sūduva“ nežaidę futbolininkai, įskaitant ir po traumos pasveikusį Justiną Januševskį. Pastarasis tvarkė visą gynybos liniją.
Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos pasirinko aukštą tempą, kurį išlaikė iki susitikimo pabaigos. „Riteriai“ atrodė kiek aktyvesni, tačiau laimėti nemažai šansų turėjo ir „Jonava“.
„Riteriai“ įvartį įmušė pirmojo kėlinio viduryje, o praleido besibaigiant rungtynėms. Verta pažymėti, kad po pertraukos „Jonavos“ atstovai nerealizavo 11 metrų baudinio.