shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Į „Riterių“ ekipą po trejų metų grįžta A.Gurenka

Vos du legionierius savo sudėtyje turėjęs Vilniaus „Riterių“ klubas sulaukė pastiprinimo – į komandą po trejų metų pertraukos sugrįžo 24 – erių metų baltarusis Artiomas Gurenka. Futbolininkas gali pasirodyti jau šio vakaro rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“.

„Artiomas jau kelias savaites su mumis. Norėjome įsitikinti jo sportine forma. Ir įsitikinome (šypsosi). Nuo to laiko, kai jis buvo su mumis, daug dalykų jo žaidime nepasikeitė. Tik tiek, kad futbolininkas subrendo“, – pasirinkimą komentavo klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Pastiprinimu džiaugiasi ir komandos vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius. Jis tikina, kad komandos labui naujokas pasitarnaus dėl savo individualaus meistriškumo.

„Pirmiausiai, tai yra žaidėjas, iš kurio žinome ko laukti. Artiomas yra techniškas, kūrybingas ir patyręs. Tokių žaidėjų, ypač kalbant apie atakuojančią grandį, mūsų komandoje kaip tik trūko. Labai svarbu, kad jis gali priimti nestandartinį sprendimą, atlikti rezultatyvų perdavimą arba pats įmušti“, – sakė A.Skarbalius.

Atstovaudamas tuometiniams „Trakams“, A.Gurenka dukart tapo Lietuvos vicečempionu. Vėliau jo karjera tęsėsi Marijampolės „Sūduvoje“, Slucke ir Minsko „Dinamo“ ekipose.